حلقه شهید فهمیده

حلقه شهید فهمیده حلقه نوجوانان پایگاه مقاومت شهید محمدزنگنه میباشد.

حلقه شهید فهمیده

حلقه شهید فهمیده حلقه نوجوانان پایگاه مقاومت شهید محمدزنگنه میباشد.

حلقه شهید فهمیده

**اقای ما مولای ما**
**نگه دار برای ما ***
***ولی فقیه ما ****
***سید علی ما****
*برای دادن پرچم اسلام*
* به دستان مبارک شما*
از مطالب بچه های حلقه صالحین دیدن و نظرات گرانبهای خود را برای بچه ها بنویسید باز دید ها و نظرات شما برای پچه های حلقه امتیاز محسوب میشود ممنون از بازدید شما

پیام های کوتاه
طبقه بندی موضوعی
پیوندها

۳۶ مطلب در خرداد ۱۳۹۳ ثبت شده استدریافت
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۹۳ ، ۲۳:۴۷
سرگروهموافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۹۳ ، ۲۳:۴۵
سرگروه

کلیپی زیبا و قابل تامل برای افرادی که زیاد مردم رو مسخره میکنند حتما نگاه کنید.


دریافت
مدت زمان: 3 دقیقه 59 ثانیه
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۹۳ ، ۲۳:۰۶
سرگروه
گفت‌وگوی «جوان» با تهیه‌کننده «شیار 143» پس از دیدار عوامل فیلم با مقام معظم رهبری
تهیه‌کننده شیار143 گفت که مقام ‌معظم‌ رهبری صبح 25خرداد در دیدار عوامل فیلم از این فیلم ابراز رضایت کردند.
به گزارش «جوان»، عوامل فیلم شیار 143 یکی از آثار برتر سینمای دفاع مقدس که در جشنواره فیلم فجر نیز درخشش فوق العاده‌ای داشت، صبح دیروز دیداری صمیمی با رهبر معظم انقلاب داشتند.
رهبر انقلاب به طور معمول سالانه چندین دیدار با هنرمندان و اهالی سینما دارند اما اینکه دست‌اندرکاران یک فیلم به صورت ویژه با ایشان دیدار داشته باشند، شاید مرهون نگاه ارزشمند فیلم شیار 143 به مقوله مادران شهدا و نگاه رهبر معظم انقلاب به تشویق سینمای ایران برای تولید آثار فاخر در زمینه دفاع مقدس دانست.
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ خرداد ۹۳ ، ۱۱:۴۷
سرگروه


تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «من زنده‌ام» عصر امروز (سه‌شنبه) در مراسم چهارمین پاسداشت ادبیّات جهاد و مقاومت در حضور جمعی از پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت، نویسندگان و فعالان حوزه ادبیّات مقاومت و مسئولان و شخصیت‌های کشور رونمایی شد.
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR متن و تصویر تقریظ رهبر انقلاب اسلامی را منتشر می‌کند:
 

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ خرداد ۹۳ ، ۱۱:۴۲
سرگروه

نماهنگ ایمان پاک


دریافت
مدت زمان: 2 دقیقه 21 ثانیه
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ خرداد ۹۳ ، ۲۰:۳۹
سرگروه

خبرخبرعکسعکسفیلمفیلمصوتصوتمرور سریعمرور سریع

پس از بازدید از نمایشگاه دارالحدیث در حسینیه امام خمینی رحمه‌الله (۱)

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌
ایّام سالگرد ولادت مبارک پرفیض حضرت بقیّةالله (ارواحنافداه) و تبرّک ایّام ماه مبارک شعبان به این ولادت بزرگ و مبارک را تبریک عرض میکنیم. ان‌شاءالله خداوند متعال، شما را، ما را جزو پیروان این بزرگوار قرار بدهد، جزو شیعیان این بزرگوار به‌حساب بیاورد. و تشکّر میکنیم از جناب آقاى رى‌شهرى و همکاران عزیز و محترمشان به‌خاطر این هدیه‌ى ارزشمندى که به‌مناسبت این عید به جامعه‌ى اسلامى و جامعه‌ى علمى تحویل دادند؛ یعنى همین دانشنامه‌ى مهدویّت، (۲) با این خصوصیّاتى که ذکر کردند، که خصوصیّات مهمّى است. به نظرم دیروز یا پریروز کتاب را آوردند و من فرصت کردم توّرق مختصرى بکنم؛ به نظرم کتاب برجسته و جالبى آمد. حالا ان‌شاءالله وقت میگذاریم و کتاب را اوّل تا آخر، ان‌شاءالله مطالعه خواهم کرد. ولى کار، کار بسیار مهمّى است؛ کار بزرگى است. عمده این است که ذهن متوجّه یک نیاز و یک خلأ بشود و همّت براى پر کردن این خلأ و برآوردن این نیاز برانگیخته شود. این کارها شده - طبعاً هیچ کارى هم از ما انسانها بدون نقص و قصور نیست - مهم این نیست که آیا این کتاب کامل است، یا جامع است، یا نقصى دارد یا ندارد؛ مهم این است که این کتاب هست؛ نیاز به آن احساس شد و همّت براى تولید آن برانگیخته شد و بحمدالله متولّد شد و به عرصه‌ى وجود آمد. من صمیمانه از ایشان و همکاران محترمشان تشکّر میکنم.
یک جمله در باب این ایّام مبارک و وجود عظیم و عزیز حضرت بقیّةالله (ارواحنا فداه) عرض بکنیم؛ یک جمله هم در باب مجمع شما و پژوهشگاه شما و دارالحدیث بعداً عرض میکنم.
در مورد مسئله‌ى امام زمان (سلام الله علیه) شماها خوب کار کردید و تلاش کردید و احاطه‌ى به همه‌ى جوانب قضیّه دارید؛ آنچه مهم است این است که اعتقاد به امام زمان یک بخشى از جهان‌بینىِ ادیان است؛ یعنى ادیان الهى همچنان‌که در جهان‌بینىِ عمومى خودشان نسبت به عالَم، آدم، منشأ آفرینش و منتهاى سِیر حیات بشر - یعنى درباره‌ى مبدأ و معاد - نظر میدهند، یکى از بخشهاى این جهان‌بینى - این مجموعه‌ى عظیمى که زیربناى همه‌ى افکار و تأمّلات و احکام و قوانین و مقرّرات ادیان است - عبارت است از مسئله‌ى نهایت سِیر کاروان بشر در این دنیا. مسئله‌ى آن دنیا و آن نشئه، مسئله‌ى دیگرى است؛ مسئله‌ى آخرت است. یک مسئله این است که بشریّت دارد به کجا میرود. اگر ما جامعه‌ى بشرى را در طول تاریخ به کاروانى تشبیه کنیم که دارد یک مسیرى را میرود
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ خرداد ۹۳ ، ۲۰:۲۸
سرگروه

کد عکس

امام حسین(ع)

""سپاس گذاری از نعمت گذشته نعمت آینده را در پی خواهد داشت""

۱۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ خرداد ۹۳ ، ۰۸:۲۰
سرگروه

کد عکس

امام علی (ع):

" ارزش هر کس به مقدار دانایی و تخصص اوست"

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ خرداد ۹۳ ، ۲۳:۱۸
سرگروه

کد عکس

آورده اند سلطان محمود:

گوری برای خود ساخت و به یکی از غلامان خود گفت آیه ای مناسب از قران پیدا کن تا برسنگ گور بنویسم

غلام گفت قربان بنویسید (هذه جهنم التی کنتم توعدون) این همان دوزخی است که به شما وعده می شود

۳ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ خرداد ۹۳ ، ۰۸:۱۱
سرگروه